Meny

Offert

Kontakta oss

Kontakta oss gärna om ni vill ha mer information, begära offert eller om ni har några frågor.

 

Ellfolk Bygg AB

Ekbacken 9
644 30 TORSHÄLLA

 

Telefon:

E-post:

016-34 37 44

info@ellfolk.se

 

 

Offert Företag, Brf samt Privatpersoner

Johnny Ellfolk

Position: VD
E-post: johnny@ellfolk.se
Telefon: 016-34 37 44
Mobil: 070-673 64 82

 

 

 

Ola Johansson

Position: Projektledare
E-post: ola.johansson@ellfolk.se
Telefon: 016-34 37 44
Mobil: 070-673 64 84

 


 

Fredrik Jensen

Position: Projektledare
E-post: fredrik.jensen@ellfolk.se
Telefon: 016-34 37 44
Mobil: 070-673 64 85

 

 

 

Fredrik Tolén

Position: Projektledare
E-post:
fredrik.tolen@ellfolk.se
Telefon: 016-34 37 44
Mobil: 070-673 64 99

 

 

 

Emma Bratt

Position: Ekonomiansvarig
E-post: emma.bratt@ellfolk.se
Telefon: 016-34 37 44

 

 

 

Viktoria Reed

Position: Ekonomi
E-post: viktoria.reed@ellfolk.se
Telefon: 016-34 37 44

 

 

 

Ingela Glemhorn

Position: Administration
E-post: ingela.glemhorn@ellfolk.se
Telefon: 016-34 37 44